Teikite prašymą susigrąžinti iki 600 eurų už akcijoje dalyvaujančius FUJIFILM XF objektyvus

Labai džiaugiamės, kad jūs pasirinkote Fujifilm, norėdami įsigyti naują objektyvą, kuris papildys jūsų X Series sistemą. Tuo tarpu jums pateikiame svarbią informaciją, kaip pateikti prašymą dėl pinigų susigrąžinimo. 

1.    Norėdami pasinaudoti šia pinigų susigrąžinimo akcija, jūs turite per laikotarpį nuo 2019 m. vasario 1 d. iki kovo 31 d. iš mūsų akcijoje dalyvaujančio platintojo įsigyti akcijos gaminįir pateikti prašymądėl pinigų sugrąžinimo iki 2019 m. balandžio 30 d.

2.    Pateikdami prašymą grąžinti pinigus, turite pateikti pirkimo čekio ar sąskaitos kopiją ir serijos numerio nuotrauką. Šį numerį rasite tiek ant gaminio pakuotės, tiek ant paties objektyvo. Serijos numeris reikalingas siekiant pagreitinti prašymų administravimą bei aptikti prašymuose pasitaikančias klaidas ar melagingus prašymus. Daugiau informacijos šiuo klausimu rasite mūsų Nuostatose ir sąlygose.

3.    Tik už atskirai pirktus objektyvus suteikiama galimybė susigrąžinti pinigus. Už bet kurį objektyvą, įsigytą kartu su fotoaparatu, pinigai negrąžinami. 

4.    Pateikus prašymą ir jį patvirtinus, mes jums grąžinsime pinigus į jūsų nurodytą banko sąskaitą per 28 dienas.

Jei turite kokių nors klausimų, maloniai prašome kreiptis į mus fujifilm@promotion-support.com.

Nuoširdžiai tikime, kad jūs esate patenkintas naujuoju objektyvu!

FUJIFILM-Connect.com